Atsiliepimai

Patiko mano atlikti elektros darbai, varžų matavimai, elektros įvadas, galios didinimas, tvorų įžeminimas, rangovo aktas eso? Malonu buvo bendradarbiauti? O gal turite nusiskundimų? 
Susisiekite ir išspresiu visas problemas, ar visi pasidžiaugsime Jūsų gerais atsiliepimais.

Būtinai užsukite į skiltį Galerija. Joje pamatysite visus Atestuotas elektrikas Aurimas atliktus darbus. Įvertinkite darbo kokybę ir kruopštumą.

Facebook pamačiau puslapį Aurimo sistemos ir nusprendžiau paskambinti nes reikėjo objekte didintis elektros galią. Paskambinus Atestuotas elektrikas Aurimas nustebino konkretumu. Trumpai ir aiškiai paaiškino veiksmų planą. Atliko kabelio varžų matavimus, pridavė į ESO. Niekuom rūpintis nereikėjo. Galios didinimas buvo atliktas.  Rekomenduoju Atestuotas elektrikas Aurimas !

 

 

Vytautas

Labai daug nervų turėjau kai reikėjo gauti technines prisijungimo sąlygas iš ESO. Po 4 mėn dar jų neturėjau ir jau buvau praradus viltį isivestį elektra sklypę. Atestuotą elektriką Aurimas atsitikrinai suradau internete. Atestuotas elektrikas Aurimas apsiemė išspęsti bėdą. Užpildė naujas prisijungimo sąlygas, suprojektavo įvadą, visą laiką kontaktavo su ESO, ir atvykęs su komanda įrengė elektros įvadą. Likau nustebinta profesionalumu ir draugiškumu. 

Laima Pleškienė

Užsisakiau rangovo aktą pas Atestuotas elektrikas Aurimas. Paskambinęs sulaukiau konkrečios, profesionalios konsultacijos. Išmatavo kabelių varžas, pilnai sutvarkė dokumentaciją ESO. Rekomenduoju  Atestuotas elektrikas Aurimas visiems savo draugams.

Dainius

Susimontavau saulės elektrinę pats. Atestuotas elektrikas Aurimas viską peržiūrėjo, patikrino, atliko varžų matavimus, suprogramavo inverterį ir pridavė rangovo deklaraciją. Darbai atlikti labai greitai. Didžiausios rekomendacijos Elektrikas Aurimas.

Romas

Profesionaliai atliko elektros įvado įrengimo darbus. Viskuom pasirūpino, suderino techniką ir medžiagas. Niekur nereikėjo gaišti laiko. Tikras profas !

 

Darbų vadovas

Atliko tvoros įžeminimą. Greitai ir kokybiškai viską įrengė ir pridavė į ESO. Vėliau renovavo elektros įvadą. Malonu bendrauti su tikru profesionalu ir nuoširdžiu žmogumi. Rekomendacijos !

Marija

Greitai įrengė statybinį elektros skydą statyboms. Konkretus ir greitas. Skambinkite Atestuotas elektrikas Aurimas.

Vilma

Rekomendavo Atestuotas elektrikas Aurimas bendradarbis. Reikėjo panaikinti oro liniją ir iškelti skaitliuką. Aurimas užpildė paraišką į ESO, paklojo naują kabelį, sutvarkė elektros skydą ir pridavė dokumentaciją. Darbai atlikti sklandžiai ir greitai.

Evaldas